Wróć na stronę główną

 


 

Aquarea High Performance

 

Seria przeznaczona do nowych instalacji oraz budynków energooszczędnych. Obniżone zużycie energii dzięki najwyższej klasie efektywności energetycznej. Praca niezależnie od pogody w temperaturach zewnętrznych sięgających nawet -23°C. Generacja J z czynnikiem R32 dostępna w w zakresach mocy 3-5-7-9 kW.

Ulotka informacyjna pompy serii J

 

Aquarea T-CAP

 

Pompy T-CAP są odpowiednie do instalacji w nowych oraz modernizowanych budynkach, gdzie wymagana jest duża moc urządzenia przy niskiej temperaturze zewnętrznej. Stanowią one doskonałą alternatywę dla kotłów grzewczych zasilających grzejnikowe instalacje grzewcze. Pompy te mogą pracować przy trzy temperaturach zewnętrznych sięgających nawet -28°C, a w temperaturach do -20°C utzymują wydajność nominalną bez załączania grzałki pomocniczej. Specjalne wykonanie jednostki zewnętrznej w wersji Super Quiet znacząco redukuje hałas pracującego urządzenia nawet o 15dB. Pompy te dostępne są w zakresach mocy 9-12-16 kW.

Ulotka informacyjna pompy serii T-CAP SQ

 

Seria urządzeń Aquarea All-in-One

 

Pompy All-in-One cechują się tym, że moduł wewnętrzny zintegrowany jest z wysokiej jakości bezobsługowym zasobnikiem ze stali nierdzewnej o pojemności 185 litrów. Pompy te dostępne są zarówno we wersji High Performance, jak i T-CAP. Jest to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o największej możliwej oszczędności miejsca.

Ulotka informacyjna pompy All-in-One generacji J

Ulotka informacyjna pompy All-in-One T-CAP

 

Seria urządzeń Monoblok

 

Pompy w wersji Monoblok dostępne są zarówno w generacji J o mocach 5-7-9 kW, jaki w w wersji T-CAP o mocach 9-12-16kW.

Ulotka informacyjna pompy monoblok generacji J

Ulotka informacyjna pompy monoblok T-CAP